Rekrutacja 2019/2020

W naszym przedszkolu Państwa dzieci mają szansę na wszechstronny rozwój oraz bezpieczne i radosne dzieciństwo w małej, przyjaznej jak rodzina, grupie (4-5 nauczycielek na 25 dzieci, swobodne zabawy odbywają się w czterech salach do równoczesnej dyspozycji dzieci).

To zapewni Przedszkole „Pod Kasztanem”, które służy swoim 32-letnim doświadczeniem (PIERWSZE Niepubliczne Przedszkole
w Białymstoku).

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Przedszkola Pod Kasztanem przy ul. Produkcyjnej 66.

Oferujemy duże zniżki dla rodzeństw.

Zachęcamy też do zapoznania się z informacjami o naszym przedszkolu poniżej oraz na stronach:

Duży piękny ogród w Przedszkolu

Dzieci korzystają z dużego, pięknego ogrodu z mnóstwem zabawek i różnorodnych pojazdów na torze rowerowo-gokartowym. Tam też organizowane są imprezy plenerowe np. Dzień Dziecka czy Święto Pieczonego Ziemniaka.

Cykl tematyczny Dookoła Świata Indianie

Prowadzimy interesujący cykl tematyczny „Dookoła świata…
i nie tylko”
– np. Indianie, Afryka, Chiny, Kosmos.

Tablica interaktywna w Przedszkolu pod Kasztanem

Oferujemy efektywną naukę w małych grupach –
z wykorzystaniem technologii informacyjnych
np. tablicy interaktywnej.

robotyka

Cyklicznie odbywają się też zajęcia z robotyki,
prowadzone przez Instruktorów z firmy „Misja Robotyka”.

Zabawki i pomoce dydaktyczne w Przedszkolu pod Kasztanem

Dzieci podczas zabaw dowolnych (w grupie różnorodnej wiekowo) mają do dyspozycji szereg zabawek i pomocy dydaktycznych.

Występy teatralne z Rodzicami i Absolwentami w Przedszkolu

Przedszkole przez 32 lata wypracowało wiele tradycji (np. urodziny dzieci, spotkania świąteczne czy też wspólne występy teatralne dzieci i Rodziców np. na zakończenie roku przedszkolnego).

Odwiedziny Absolwentów i ich rodziców w Przedszkolu

Nieustannie odwiedzają nas  Absolwenci
i ich Rodzice. Starsi koledzy czytają młodszym, wspólnie się bawią i występują w przedstawieniach. Najstarsi Absolwenci przyprowadzają już do nas swoje dzieci.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN NASZEGO PRZEDSZKOLA,
W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z ATMOSFERĄ PRZEDSZKOLA „POD KASZTANEM”,